Keller Williams Village Square Realty - The Odell Cirino Group
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 71 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  1 ba
  metra katrorë
  ac
  27 W Saddle River Rd, Waldwick Boro, NJ 07463

  Listing Courtesy Of: LIBERTY 100 REALTY, 201-445-1996
  I ri - 139 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4 ba
  metra katrorë
  ac
  334 Meadowbrook Rd, Wyckoff Twp., NJ 07481

  Listing Courtesy Of: ELITE REALTORS OF NEW JERSEY, 201-805-4461
  I ri - 81 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  ac
  983 Allison Ct, Ridgewood Village, NJ 07450

  Listing Courtesy Of: KELLER WILLIAMS VILLAGE SQUARE, 201-445-4300
  I ri - 53 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2 ba
  ac
  33 Stone Ledge Rd, Upper Saddle River Boro, NJ 07458

  Listing Courtesy Of: RE/MAX PROPERTIES, 201-825-6600
  I ri - 74 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  36 Peach Hill Ct, Ramsey Boro, NJ 07446

  Listing Courtesy Of: WEICHERT RLTRS RDG, 845-300-6323
  I ri - 213 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  ac
  254 Pearsall Ave, Ridgewood Village, NJ 07450

  Listing Courtesy Of: KELLER WILLIAMS VILLAGE SQUARE, 201-445-4300
  I ri - 104 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  4 ba
  metra katrorë
  ac
  510 Long Dr, Wyckoff Twp., NJ 07481

  Listing Courtesy Of: COLDWELL BANKER REALTY RDG, 201-264-5987
  I ri - 79 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  3 ba
  ac
  15 Yeomans Ln, Allendale Boro, NJ 07401

  Listing Courtesy Of: KELLER WILLIAMS VILLAGE SQUARE, 201-445-4300
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  5 ba
  51 Burnwood, Upper Saddle River, NJ 07458

  Listing Courtesy Of: RE/MAX SELECT - Fort Lee, (201) 886-8888, Soon L. Park
  I ri - 80 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2 ba
  2006 Whitney, Allendale, NJ 07401

  Listing Courtesy Of: Keller Williams Village Square Realty, (201) 445-4300, Christal Chang
  Dëshmi të veçuara
  "Extremely professional, knowledgeable and pleasant to work with. Will not under or over price your home or allow you to overpay. They know the needs of the market.
  "
  Shiko me shume
  Jim I
  / jan 2018
  "In such a rough market, we were lucky enough to be recommended to work with Christine and Debi. They had incredible patience and knowledge, not only making themselves available to us when we had questions and concerns but also taking the time to really know and understand our family. Selling our property over asking and in a very short time absolutely blew our minds and highlighted their dedication to their craft. Wouldn’t hire anyone else! Our family is grateful!
  "
  Shiko me shume
  Jess C
  / shk 2023
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Debra Cirino
  Numri i licencës: NJ 0896724
  The Odell Cirino Group

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  c35qqj7fd5gcv4fcd2n0.png
  Keller Williams Village Square Realty
  74 Godwin Avenue Ridgewood,NJ 07450
  Zyrë

  Debra Cirino
  Realtor Associate NJ 0896724
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.